Krásnoočka přeslenitá

ZAGREB

c. verticillata - krásnoočko přeslenité je keříkovitá, mrazuvzdorná trvalka s jemně dělenými listy a s drobnými hvězdicovitými, zlatožlutými květy uspořádaných v úborech. Kvete po celé léto. Výška 35 cm, miluje slunce a bohatou p?

Vyprodáno

FULL MOON

40,00 Kč / 1.48 €

je nápadný hybrid s velmi velkými sírově krémovými květy, které měří až 5 cm. Ty vykvétají na dobře větvených a pevných stoncích. Rostliny jsou dlouhokvetoucí, asi od letního slunovratu do začátku podzimu. Jeden z vyšších druhů

Skladem

LADYBIRD

vytváří vzdušné keříky s jemnými, čárkovitými listy, v létě vykvétá velkým množstvím kontrastně zbarvených oranžově červených květů se žlutými okraji. Výška okolo 30 cm. Novinka.

Vyprodáno

RUBY RED

velmi dekorativní krásnoučko s rubínově červenými květy. Vhodné do okrasných nádob, kamenných koryt nebo do záhonů. Výška 40-60 cm.

Vyprodáno

coreopsis verticillata - jsou keříkovité, mrazuvzdorné trvalky s jemně dělenými listy a s drobnými hvězdicovitými, zlatožlutými květy uspořádaných v úborech. Kvetou neúnavně po celé léto. Po odkvětu se doporučuje odkvetlá kvítka odstřihnout a prodloužit tak dobu kvetení. Využít se může i k řezu, nebo jako balkonová rostlina. Rostlina je atraktivní pro motýly. Snese i přísušek a chudší půdu.

Napište si o radu s výběrem květin!

Informace o ochraně osobních údajů

Tento formulář neslouží pro objednávky.

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rychlý kontakt

LUKON BULBS
503 61 Lovčice 30

lukonbulbs@mybox.cz
+420 495 482 377
+420 495 482 378

Poradíme vám:


Ing. Pavel Nejedlo