Levandule

Levandule úzkolisté, latinsky lavandula, jsou stálezelené, v létě kvetoucí keříky s olivově šedozelenými listy. Pěstují se pro své aromatické květy a listy, jsou plně mrazuvzdorné. Vyžadují slunce a výživnou, dobře provzdušněnou půdu. Vhodné jsou do nízkých živých plůtků. Máme-li dosáhnout kompaktního vzhledu, musí se rostliny v těchto plotech na jaře zastřihnout. Odkvetlé laty se musí po odkvětu odstranit.

Levandule - jsou to stálezelené, většinou v létě kvetoucí keříky s celistvými nebo zpeřenými olivově šedozelenými listy. Pěstují se pro své aromatické květy a listy, jsou plně mrazuvzdorné. Vyžadují slunce a výživnou, dobře provzdušněnou půdu. Vhodné jsou do nízkých živých plůtků. Máme-li dosáhnout kompaktního vzhledu, musí se rostliny v těchto plotech na jaře zastřihnout. Odkvetlé laty se musí po odkvětu odstranit. Výška podle stanoviště, 40-50 cm.

Cena:

HIDCOTE COMPACT

angustifolia –tmavě fialový, výška 40 cm Osvědčená odrůda.

Vyprodáno

růžová ROSEA

lilavě růžové květy. Výška 50 cm.

Vyprodáno

ARDÉCHE BLUE

60,00 Kč / 2.43 €

sytě modře fialová dvojtónově kvetoucí levandule s kompaktním růstem a ranným kvetením. Kvete od června a remontuje po sestřižení až do začátku září. Výška 30 cm i více. Novinka.

Skladem

WHITE SUMMER

nádherná, čistě bílá forma levandule lékařské. Výška do 40 cm. Novinka.

Vyprodáno

Napište si o radu s výběrem květin!

Informace o ochraně osobních údajů

Tento formulář neslouží pro objednávky.

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rychlý kontakt

LUKON BULBS
503 61 Lovčice 30

lukonbulbs@mybox.cz
+420 495 482 377
+420 495 482 378

Poradíme vám:


Ing. Pavel Nejedlo