O nás

Naše firma v Lovčicích má již více než padesátiletou tradici v pěstování a šlechtění květin a jejich prodeje, včetně zasílání. Předkládáme Vám naši nabídku formou internetového katalogu. Věříme, že z více než 2000 položek (na podzim přes 3000) uvedených v naši nabídce si vybere i ten nejnáročnější zahrádkář. Naši stálí zákazníci si jistě povšimnou řady nových odrůd uvedených vůbec poprvé.

Jarní nabídka květin

V jarní nabídce téměř 500 odrůd lilií je naše firma bezkonkurenčně největší ve světě! Od ledna bude připraven jarní katalog se širokou škálou odrůd lilií, mečíků, jiřinek, mečíků, bohyšek a jiných na jaře sázených cibulovin a trvalek. Nabízené budou novinky mečíků a bohyšek, introdukce předních českých a slovenských pěstitelů lilií. Zasíláme během února - června.

 


Letní nabídka květin

V letní nabídce  je přes 500 kultivarů denivek, přes 500 druhů kosatců-irisů,  mnoho novinek trvalek a okrasných trav. Budeme uvádět vlastní odrůdy a další české introdukce denivek a kosatců. Zasíláme během července - září.

Podzimní nabídka květin

V podzimní nabídce bude vždy 500 druhů tulipánů, přes 400 druhů narcisů, stovky odrůd cibulovin, další trvalky. Rovněž i zde budeme nabízet nové vlastní kultivary tulipánů a narcisů, pojmenované u příležitosti konání výstav Flora Olomouc. Zasíláme během srpna- listopadu.

Speciality – bude nabízen pěkný sortiment orchidejí – střevičníků, připravujeme další nové sorty pivoněk a čemeřic, unikátní trvalky.

Tištěné katalogy květin

Naše nové barevné katalogy – katalog Jaro, katalog Léto a katalog Podzim posíláme na požádání.  V našem on-line katalogu jsou k dispozici vedle celkového nabízeného sortimentu také ke stažení tyto naše tištěné katalogy ve formátu pdf. Upozorňujeme, že tyto tištěné katalogy a počítačová nabídka nejsou identické, zejména pak počítačová část je pružnější v nabídce novinek, výprodejních slev a poradenské činnosti.

Názvosloví - názvy druhů neboli soret (vznikly šlechtěním či selektivním výběrem, takzvané hybridy či kultivary) jsou v našem katalogu uváděny velkými, tučnými písmeny. Přírodní druhy a jejich variace (botanické a jejich variety) jsou v katalogu uváděny malými, tučnými písmeny. Přirovnání, citace nebo synonyma jsou psány kurzívou.

Platnost internetové nabídky tato nabídka bude aktualizovaná průběžně, vyprodané odrůdy budou zablokovány pro nákup, naopak další nové doplněny, označené budou štítkem Novinka.

‌S pozdravem Vaši,

ing. Pavel Nejedlo

Radka Nejedlová

Napište nám svůj dotaz!

Informace o ochraně osobních údajů

Tento formulář neslouží pro objednávky.

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rychlý kontakt

LUKON BULBS
503 61 Lovčice 30

lukonbulbs@mybox.cz
+420 495 482 377
+420 495 482 378

Poradíme vám:


Ing. Pavel Nejedlo