Kakosty

Kakosty, latinsky geranium, jsou poloopadavé mrazuvzdorné trvalky, které jsou pěstovány pro atraktivní květy příjemného vzhledu, dekorativní listy a pokryvný charakter. Využívány jsou na okrajích záhonů, ve skalkách. Na stanoviště jsou nenáročné. Většinou kvetou od června do září. Pokryvné trvalky, vysoce dekorativní nejen svými květy, ale velmi zdobnými, hluboce členěnými listy.

Cena:

ESPRESSO

g. maculatum – bohatství pastelově růžových kvítků s malými bílými středy se objevuje od dubna do září. Kompaktní kulovité trsy 35x35 cm. Novinka.

Vyprodáno

BROOKSIDE

40,00 Kč / 1.48 €

velké tmavě modré, talířovité květy s výraznými bílých středy. Kvete od června do září mezi hluboce dělenými listy. Tento krásný kakost je ceněný pro své intenzivní modré květy a dlouhou kvetoucí sezónu. Půdokryvný a tudíž

Skladem

PINK POUFFE

malé, hluboce řezané listy jsou v létě pokryté pastelově růžovými květy s tmavými, hluboce vyrytými karmínovými žilkami. Drobný skalkový kakost, dříč v kvetení. Výška 20 cm. Novinka.

Vyprodáno

NEW HAMPSHIRE PURPLE

tvoří huňatý kopec jemně texturovaných zelených listů nesoucích pěkný nákvět jasně purpurově fialových květů v pozdním jaru do konce léta. Listy se na podzim vybarvují do bronzova. Výška 50 cm. Novinka 2022.

Vyprodáno

Napište si o radu s výběrem květin!

Informace o ochraně osobních údajů

Tento formulář neslouží pro objednávky.

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rychlý kontakt

LUKON BULBS
503 61 Lovčice 30

lukonbulbs@mybox.cz
+420 495 482 377
+420 495 482 378

Poradíme vám:


Ing. Pavel Nejedlo